НУШ

ГАЛЕРЕЯ  КІМНАТНИХ РОСЛИН

ЗОЛОТА ОСІНЬ

Наші першачки

Малюємо  на тему " Безпека дорожнього руху"

Учні 1 класу

До наших учнів привітали гості з лялькового театру.

22 квітня – Міжнародний день Землі

В 1971 році один із сенаторів США Гейлорд Нельсон запропонував ідею святкування щорічного тижня Землі. В той період 22 квітня в США відзначали День дерев, а вже в 2010 році вперше офіційно провели Міжнародний день Матері-Землі. Резолюцією ООН визначено, що Земля та її екосистеми є нашим домом і забезпечують людству життя. Термін "Мати-Земля" є загальноприйнятим у багатьох країнах. Він відображає взаємозалежність між людиною та планетою.

• Символ свята — зображена на білосніжному тлі грецька літера «Тета» зеленого кольору.
  • Логотип — фото планети Земля, яке зробили американські космонавти з космічного корабля Аполлон-17.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

ДЕНЬ ДОБРОТИ

Цікаві уроки

Робота учнів 1 класу

Робота учнів 3 класу

ЦІКАВІ УРОКИ

© 2020 Worlds Collide. Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode